מתאים לעודדות, תינוק כדורגל, ריקודים, עבודה, כושר, ריקוד, פנאי, טניס, כדורעף, ריצה, קניות, הליכה, נסיעות בחוץ, בחינת אמנות. מערכת שרוך משולבת, רירית נשימה ונוחה, תנו לכף הרגל להתכופף יותר נוח. סוליה חיצונית רכה, לא החלקה, קלה, שתעמוד בשגרה קשה, פעילות גופנית נוחה יותר וספורט ללא הגבלה. כרית ספין לפנייה קלה יותר ועמידות משופרת. מנהרת גמישות רוחבית לגמישות מוגברת וקלות העברת משקל לבהונות. סוליית גומי. נעלי המעודדות כוללות בד רשת רכה איכותית לתמיכה ואוורור. עיצוב אופנתי ומזדמן בהזדמנויות רבות והופך את תחושתך בנוח. עיצוב מסוגנן מעניק להם מראה רחוב תוך כדי להישאר נאמן להיות נעל אתלטית. גודל : 8 צבע : לבן (נשים) מבצעים יכולים להשתנות בהתאם לגודל/צבע. חריצי אצבעות לאחיזת פעלולים מצטיינים. סולת חוץ מתקדמת מבחינה טכנית מהונדסת גמישות ושיפור משופרת. הזרקת EVA אמצע סולית. תזכורת בגודל : אנא התעלם מנעליים בתוך תייג אותנו/האיחוד האירופי, אנא לפי תרשים הגודל "אורך כף הרגל" (בתמונה) בחר בגודל המתאים לנו. משקל קל אולטרה מפתיע : נעלי העידוד שלנו קלות ומעוצבות להפליא, הן לא מגושמות וכבדות כמו רוב נעלי הנשים לעודד, והן מעדיפות שזה יהיה קל יותר מאשר נוצה. העיצוב הנושם העליון מסייע גם בניהול חום ונפיחות. 100% סינטטי. מערכת שרוך משולבת, רירית נשימה ונוחה, תנו לכף הרגל להתכופף יותר נוח. 100% סינטטי. סוליית גומי. נעליים רב -פונקציונליות : נעלי נעלי ספורט נוחות רב -תכליתיות, נעלי מעודדות בעלות ביצועים גבוהים המיועדים במיוחד לספורטאים. תואם את הרגל ליצירת תחושה בטוחה תוך כדי נפילה. נעל מעודדת פרופילית נמוכה וקל משקל עבור פעלולים קלים יותר, נפילה וקפיצה. מערכת שרוך משולבת להתאמה אישית. נעליים רב -פונקציונליות : נעלי נעלי ספורט נוחות רב -תכליתיות, נעלי מעודדות בעלות ביצועים גבוהים המיועדים במיוחד לספורטאים. תכנון מבני נוח : עיצוב בעל פרופיל נמוך/לשון עליונה ונושמת רכה ונושמת, התאמה מאובטחת שמתאימים לגובה הקשת. העיצוב הנושם העליון מסייע גם בניהול חום ונפיחות. בשילוב עם עיצוב עליון נושם, בניית נעל העידוד הזו מאפשרת לכף הרגל לנשום ולנוע ללא הגבלה. מתאים לעודדות, תינוק כדורגל, ריקודים, עבודה, כושר, ריקוד, פנאי, טניס, כדורעף, ריצה, קניות, הליכה, נסיעות בחוץ, בחינת אמנות. חומרים אולטרה -אור טובים ביותר לגמישות מעולה, נוחות ועמידות. סוליה חיצונית רכה, לא החלקה, קלה, שתעמוד בשגרה קשה, פעילות גופנית נוחה יותר וספורט ללא הגבלה.נעליים נושמות וסופר קלות.