כותנה/פוליאסטר. מְיוֹבָּא. סגירת וולקרו. כובע סגנון וינטג 'שטוף, במצוקה. מצב חוף על 'וכפכפים כפכפים רקומים על טלאי במצוקה. נושם נושם בחזרה עם סקוטש מתכוונן להתאמה טובה. 55% כותנה, 45% פוליאסטר. גבירותיי יאהבו את כובע הבייסבול בסגנון וינטג 'במצוקה זו. יש לו טלאי במצוקה בחזית עם "מצב חוף על" רקום עליו עם כפכפים. יש לו סגירת וולקרו מאחור. החלק האחורי של הכובע הוא רשת נושמת. מושלם לחופשה בה יש לך שיער בחוף ולא אכפת לך! מצב חוף הוא מצב רגוע!.