הרעיון של קופסת דפיקה הוא פשוט : זהו מיכל נחמד שיש לו מוט לאורך האמצע. אתה פשוט דופק את ה- Port
Afilter המשומש על הבר ומונע את המסנן לצאת החוצה ולתת לקפה לטחון עוגה ליפול למיכל. קופסת הדפיקה של דיבצא שלנו מושלמת לכך. זה בגודל 8.58 "x 6.25" x 4.13 "בגודל. זה מחזיק הרבה טחנות קפה, לפחות 30+ מבשלות. לבר יש סביבת גומי שמאפשר להיט רך לעומת מתכת על מתכת, להפחית רעש ולהגן על הפורטאפילטר שלך. קופסת דפיקה עשויה היטב : סרגל הדפיקה המכוסה בגומי שומר על מינימום אך יכול לעמוד בכמה דפיקות די קשות עבור הפאק העקשן. תיבת הנירוסטה נשענת על רגלי גומי יציבות המגנות על משטח השיש שלך. הבר מתרומם כשאתה צריך לרוקן את הקופסה בסוף השבוע. עיצוב שאינו SILP : קופסת הדפיקה הזו יציבה באופן מפתיע ואוחזת בראש הדלפק בצורה מושלמת! יניקת הגומי בתחתית ומשקל הקופסה שומרים אותה במקום גם כאשר דופקים את הטחנות בעוצמה רבה. קל לניקוי : ניקוי זה פשוט מכיוון שאתה פשוט מוריד את הבר, מכיוון שהוא בכיור וזורק את הקפה באשפה. מגבת נייר עשויה להיות נחוצה כדי למחוק את כל טחנות הקפה שנותרו בתחתית. החבילה כוללת : קופסת דפיקה 1 x, 1 x סרגל דפיקה. Dibtsa מוקדש למחקר ולייצור של סוגים של אביזרי מכונות אספרסו, הכוללים אך לא מוגבלים לתיבת דפיקות קפה, מפיץ/טמפר, כלי חלוקת WDT, משפך מינון אספרסו, מטחנת קפה ידנית, פורטפילטר אספרסו וכן הלאה. על מנת להקל על הספל הנקי, אנו מעורבים גם בסדרה של שטיפת זכוכית. נכון לעכשיו, המפעל שלנו מפתח קופסת אחסון/מתלה לסדרה לכלי קפה, אז הישאר מעודכן. זה משמש כדי לשים קפה טחון לאחר שקיבל את יריית האספרסו. זה הרבה נוח ואז פשוט להשתמש בפח האשפה מכיוון שאחרי שהוצאת אספרסו, קפה טחון בדרך כלל תקוע על הפורטאפילטר. הבר באמצע קופסת הדפיקה מאפשר לך להקיש על הפורטאפילטר כך שהקפה הטחון יירד.