גודל : 13.4 x 8.7 x 2.6 אינץ '(34 x 22. מבטפו במחוז Oita, העיר המסורתית של יצירת במבוק ומאז הקמתה בשנת 1969, הבנגיו מעביר כעת את טעם הבמבוק העשוי מחומר "במבוק" שהוא Supple מספיק כדי להתכופף לקשת. זהו גם כלי מעשי ואמנות יפה המדגישה אומנות. השתמש בו כסל, כלי, צלחת, אגרטל או כפריט ריהוט כדי לשפר את המרחב שלך. עם שילוב עיצוב גמיש ושילוב צבע, הסצנות המשתמשות בעבודות במבוק מורחבות כעת לחלל "המערבי". התמקדנו בפיתוח מוצרים באמצעות במבוק שצומחים מהר ומושכים תשומת לב כחומר ידידותי לסביבה, ואנחנו מתמקדים גם בפיתוח מוצרי שרף העונים על צרכיו של מודרני "שימוש טוב יותר בבמבוק."