70% במבוק / 30% כותנה. מיוצר באינדונזיה. סגירת משוך. שטיפת ידיים בלבד. הערה : יתכן שיש כמה לכובעים לתגים. כפה סרוגה בעבודת יד מובחרת - כפות סרוגות יד אלה שוררות יחד עם טיפול באמצעות פרימיום ועמידות של 70% במבוק / 30% חוט סיבי כותנה שהוא חלק ומשיי למגע. כל כפה כוללת מעטפת יפה או תבנית תפר פרחונית לתוספת מסוגננת לארון הבגדים שלך. יש להם מתיחה קלה בכדי להתאים את מרבית הגדלים הראשיים בגיל העשרה והבוגרים, ובמקביל גם הם תפר חזק יותר ליד בסיס הכפה להתאמה נוחה. סרוג פתוח נושם - הסיבים הטבעיים המשמשים בכפיות הנשים והנערות הללו מושלמים לכל סוגי הראש ומטבעיות את הלחות. תבנית האריגה הסרוגה/רופפת הפתוחה מאפשרת זרימת אוויר מקסימאלית לאורך כל היום והופכת את הכובעים הנושמים הללו לנוחים גם בזמן השינה! מושלם לאביב, קיץ, סתיו וכל סוגי הסביבות. רב -תכליתי - כובעי הכפה המסוגננים האלה מגיעים במגוון צבעים סולידיים כדי להתאים את ארון הבגדים והסגנון שלך. החומר הטבעי והרך הוא אידיאלי לנשים עם קרקפות ועור רגישות, ויכול גם לעזור לשמור על שיערך במקום! חומר הבמבוק/הכותנה פירושו שכפה המפוצצת לחות זו יכולה לעבוד גם ככובע קירור ואף ניתן ללבוש אותה בחום הקיץ ולעבוד בצורה מושלמת ככובע שינה, כובע לילה או כובע כימו. גודל בינוני - החומר וארג בכפות הנשים הללו מאפשר מתיחה מסוימת. מתאים לרוב הנשים המתבגרות והבוגרות גדלים עם היקף בסיס של בין 20 אינץ 'ל 23 אינץ' וגובה של כ- 7.5 אינץ '. שביעות רצון חתימה גלויה - כפות נשים אלה מיוצרות בעבודת יד באינדונזיה. אנו מתמחים בכפיות, כובעים וכובעים ייחודיים ואיכותיים, מושלמים לכל סוגי הבלאי. תרגישו את ההבדל עם החומרים והבנייה באיכות הגבוהה ביותר שלנו. אם יש לך בעיות, אל תהסס לפנות אלינו לפיתרון מיידי. חלק מתוכניות קיזוז הקיזוז של הרווחים שלנו.