ראש להחלפה עם ממשק מרובע. דיוק המומנט של +/- 3% CW ב- 80% העליונים של יכולת הברגים מספק ביצועים גבוהים. עיצוב ראש מחגר סגור מתנגד לחדירת עפר לביצוע רציף ויעיל. סימוני קנה מידה גלויים מאוד וקלים לקריאה. ידית אלומיניום קנורס מאפשרת לך לאחוז בנוחות, בעוד שבאמצעות נקודת אמצע מסומנת בבירור מקדמת דיוק נוסף. ראש להחלפה עם ממשק מרובע. דיוק המומנט של +/- 3% CW ב- 80% העליונים של יכולת הברגים מספק ביצועים גבוהים. עיצוב ראש מחגר סגור מתנגד לחדירת עפר לביצוע רציף ויעיל. סימוני קנה מידה גלויים מאוד וקלים לקריאה. ידית אלומיניום קנורס מאפשרת לך לאחוז בנוחות, בעוד שבאמצעות נקודת אמצע מסומנת בבירור מקדמת דיוק נוסף. כולל דיוק ב- +/- 3%. משוך צווארון התאמת אחורה וסולם קריאה קל הפוך את הכלי הזה לקל להתקנה. כל בניית הפלדה הופכת את זה למפתח ברגים מומנט עמיד מאוד.